Johannesburg - Výlety/okolie

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut

Pešie výlety
Parktown and Westcliff Heritage Trust organizuje trojhodinové pešie výlety so sprievodcom.

Výlet Mansions & Minor Masterpieces je zameraný na prehliadku budovy navrhnutú pánom Herbertom Bakerom a na diela, ktoré ju dekorujú.

Exkurzia From Cliff to Forest začína v historickom predmestí Westcliff a končí v Forest Town, kde sa nachádza Zoo a Vojenské historické múzeum.

Výlet Northcliff and Melville: Pre-History to Present pokrýva oblasť doby kamennej v Melville Koppies, vyvýšeninu Northcliff, farmu v Louw Geldenhuys, Emmarentia Dam a Botanickú záhradu. Miesto odchodu je variabilné, závisí od výberu výletu.

Walktours organizuje dlhšie pešie výlety so sprievodom, ktoré trvajú 4-8 hodín. Názvy jednotlivých výletov:

Sophisticated Sandton je špecializovaný na najbohatšie obchodné a rezidentské oblasti, Natural Johannesburg, Historic Johannesburg pokrýva halvný obchodný dištrikt, prvé predmestie a Alexander Township, a Johannesburg by Night zhŕňa prehliadku nočnej Zoo, návštevu reštaurácií a klubov v Sandtone, Rosebanku alebo v Melville. Odchody sa menia, závisia od vybratého výletu.

Výlet autobusom
Parktown and Westcliff Heritage Trust prevádzkuje nepravidelné výlety so sprievodom Winsome, Wiley and Wonderful a Magnates and Miners každých 90 minút. Odchod je z Northwards, 21 Rockridge Road, Parktown.

Springbok Atlas Safaris organizuje celodenné i poldňové výlety po centrálnom Johannesburgu a štvrti Soweto.

Iné výlety
Heliadventures Helicopter Tours and Safaris organizuje lety helikoptérou nad Johannesburgom, nad najzaujímavejšími časťami mesta.

Historical Flights prevádzkuje dvojhodinové lety v historických lietadlách nad juhoafrickou metropolou, používajú sa stroje SAA Junkers JU52.

Bill Harrop''s Original Balloon Safaris taktiež ponúka lety pri východe slnka nad majestátnym pohorím Magaliesberg Mountains v obrovskom, farebnom balóne.