Kapské mesto - Ubytovanie/Hotely

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut

Kapské mesto je vďaka svojej geografickej lokalizácii označované za jedno z najkrajších miest sveta. V bezprostrednej blízkosti sa na jeho území snúbi legendárna Stolová hora (1086 m) s nádherným pobrežím Atlantiku.

Väčšina návštevníkov volí ubytovanie na predmestiach metropoly, nakoľko v týchto miestach sú situované jej hlavné lákadlá. Pláže ako Camps Bay či Clifton pojímajú luxusné hotely za najvyššie možné ceny. Ak sa rozhodnete pre niekoľko minút vzdialený Sea Point, ušetríte. V 90. rokoch si centrum Kapského mesta vyslúžilo povesť nebezpečnej oblasti. V poslednom období sa situácia zlepšila a do miestnych nočných klubov a hotelov sa opäť vracia zahraničná klientela. Za hranicami mestského centra sa rozkladá elegantná štvrť Gardens plná dobrých reštaurácií a kaviarní. K iným turisticky obľúbeným hotelom Kapského mesta a okolia sa radia ubytovacie zariadenia v Constantii, severných a južných predmestí ako i vinohradov, ktoré sú miestom pôvodu mnohých svetoznámych značiek.

Ubytovanie v Kapskom meste je dobré rezervovať v dostatočnom predstihu, aby ste predišli prípadným ťažkostiam pri hľadaní vhodného hotela počas vašej návštevy.

Ceny ubytovania v Kapskom meste sa u trojhviezdičkových hotelov pohybujú od 40 do 90 euro za noc.

Hotely

Kde
Príchod
Odchod