Sydney - Výlety/okolie

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut

Pešie výlety
Rocks Self-guided Tour organizuje pešie výlety po štvrti Rocks, ktoré zahŕňajú približne 30 historických budov. Cesty za poznaním histórie trvajú 1 – 3 hodiny, začínajú prehliadkou Visitor Centre (bývalý dom námorníkov) a končia v chyži Cadman’s.

Rocks Walking Tours prevádzkuje 90-minútové výlety so sprievodom, ktoré taktiež pokrývajú všetky historické miesta a budovy. Odchod je 3 krát denne (2x/deň cez víkend a v januári) na ulici Playfair 23.

Autobusový výlet
City Sightseeing Sydney pokrýva 22 zaujímavých miest v štvrtiach Kings Cross, Woolloomooloo a Darling Harbour. Odchody sú každých 30 minút, denne od 8:45 do 17:45. Lístky sú platné 24 hodín.

Sydney By Diva je komediálna expedícia po Sydney. Vyráža sa spred hotela Oxford Hotel, situovanom na Taylorovom námestí, každú Ne o 17:00 (každý Pia o 18:00, október-marec), trvá približne 3 hodiny.

Ďalšie výlety
Okružné plavby po okolí prístavu organizuje značný počet prevádzkovateľov, pričom majú zväčša sídlo v Circular Quay.

Captain Cook Cruises poskytuje luxusné okružné plavby známe po názvom „Sydney 2000 Dinner Cruise“, odchod je denne o 19:00 z Circular Quay č. 6, končia o 21:30 (22:30 v Pia a v So). V cene zájazdu je zahrnuté trojchodové jedlo s kávou (víno je za poplatok).

Sydney Harbour Explorer“ a „Harbour Highlights Cruise“ sú plavby s komentárom, odchod je z No 6 Circular Quay, s pevne stanoveným počtom zastávok.

Sydney Harbour Explorer“ trvá 2 hodiny a odchod je každé 2 hodiny, denne 9:45–15:30

Harbour Highlights Cruise“ trvá 75-90 minút; odchod je približne každých 105 minút, denne 09:30–19:30

Magistic Cruises.

Australia By Air prevádzkuje jedno hodinové lety „Sydney Scenic Flight“ na dvojmotorovom lietadle. Lety sa konajú v Ne, Str a Pia, v cene je zahrnuté vyzdvihnutie pasažiera pred hotelom o 09:30

Sydney and Mountains Scenic Flight“ ponúka podobné služby ako Australia By Air, plus let nad Blue Mountains, trvá 90 minút.