Rakúsko - Ubytovanie

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut
Hotely
Rakúsko má kvalitné hotelové služby a hotely (okolo 20 000 a ubytovacích kapacít spolu 690 000 postelí). Kategorizácia je (od * do ***** a je pravidelne kontrolovaná). ***** luxusné hotely, **** prvotriedne ubytovacie kapacity, *** hotely vyššej triedy, penzióny a hostince, ** hotely strednej triedy, penzióny a hostince, * jednoduché hotely, penzióny a hostince.

Okrem tejto ponuky sú možnosti ubytovania na súkromí. Popisy hotelových zariadení a ceny sú k dispozícii v kanceláriách Osterreich Werbund, v turistických organizáciách všetkých spolkových krajín alebo priamo na jednotlivých miestach.
Rezervácia a časy.
V sezóne (obzvlášť v júl, auguste), na Vianoce a Veľkú noc - sú dôležité predrezervácie. Objednanie izby je pre hoteliérov tak ako aj pre hosťa, či cestovnú kanceláriu záväzné. Pri rezervovaní izby a jej stornovaní môže byť cena účtovaná dodatočne.Tieto texty boli spracované podľa informačných materiálov Rakúskej agentúry cestovného ruchu


Dovolenka na gazdovskom sídle
29 000 gazdovských dvorov s 300 000 posteľami sú hosťom k dispozícii. Informácie môžete získať od dovolenkových špecialistov „Dovolenka na Gazdovskom sídle“, tel.: ++43 662/ 88 02 02, fax: ++43 662/ 88 02 02 –3, office@farmolidays.com , www.farmholidays.com v kanceláriách zastúpení Osterreich Werbung alebo v turistických organizáciách jednotlivých spolkových krajín.

Ubytovanie pre mládež
Na mnohých miestach Rakúska sú aj ubytovne pre mládež. Sú k dispozícii všetkým, ktorí vlastnia členskú kartu národného zväzu ubytovní pre mládež. Odporúča sa predhlásiť sa tak skupinám ako aj jednotlivcom. Bližšie informácie a popisy ubytovacích kapacít dostanete v kanceláriách zastúpení Osterreich Werbung a na adrese: Osterreichischen jugendherbergsring, Schottenring 28, A – 1010 Wien, tel.: ++43 1 533 53 53, oejh@chello.at, Rakúskej agentúry cestovného ruchu

Hotely

Kde
Príchod
Odchod