Paríž - Ubytovanie/Hotely

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut

Francúzska kapitola, mesto módy, umenia, histórie a lásky. Mnohé hotely v Paríži lákajú splynutím histórie a moderného dizajnu, kde už samotný pobyt v ich priestoroch je jedinečným zážitkom. Takéto ubytovanie nájdete v trendových štvrtiach ako napríklad Montmartre či Marais. Luxusné i štandardné hotely nájdete v okolí všetkých slávnych častí a monumentov Paríža ako napr. pri Elyzejských poliach, katedrále Notre-Dame, Parížskej národnej opery, Panteónu atď.

Pre tých, ktorí prišli do mesta za obchodom na nie viac ako dve noci, sú ideálne hotely v okolí medzinárodných letísk (Roissy Charles De Gaulle a Orly) uspôsobené pre potreby obchodných stretnutí (zasadacie miestnosti, projekcia a pod.).

Ubytovanie v Paríži rovnako ako mesto samotné má svoje čaro, ktoré sa však môže veľmi rýchlo vytratiť, ak sa váš pobyt zmení na uponáhľané hľadanie vhodného hotela. Preto odporúčame, zvoliť ten správny parížsky hotel za rozumnú cenu v pohodlí domova a samotnú návštevu mesta si užiť bez zbytočných starostí.

Ceny ubytovania v Paríži sa u trojhviezdičkových hotelov pohybujú od 75 do 120 euro za noc.

Hotely

Kde
Príchod
Odchod