Malta - Ubytovanie

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut
Hotely
Ubytovanie na Malte je poskytované v hoteloch, prázdninových komplexoch, hosťovských domoch, hostincoch alebo v súkromných bytoch. Veľa hotelov ponúka značné zľavy, hlavne počas nízkej sezónny.

Hodnotenie hotelov
Na maltských ostrovoch je hviezdičková klasifikácia štandardná pre všetky hotely. Všetky hotely sú dôkladne preskúmané predtým, ako dostanú hviezdičkové odstupňovanie a sú stále kontrolované i počas prevádzky, aby bolo ich zaistené ich kontinuálne objektívne zaradenie. Odstupňovanie má rozsah od ** až k ***** hviezdičkám, ktoré vyznačujú štandard, služby a možnosti, ktoré hotely ponúkajú. Odstupňovanie je nasledovné

*****hviezdičkový hotel: Vysoký štandard, plne klimatizované ubytovanie, všetky miestnosti so súkromnou kúpeľňou a sprchou, telefónom, rádiom, TV, 24-hodinový izbový servis, bar, reštaurácia, kaviareň, salónik, tanečná plocha /sála/, bazén, možnosti na športovanie, 24-hodinová recepcia, práčovňa, normálne a chemické čistenie, obchody, kaderník.

****hviezdičkový hotel: Vysoký štandard, plne klimatizované ubytovanie, všetky izby so súkromnou kúpeľňou a sprchou, vonkajšie alebo vnútorné telefóny a rádio, izbový servis od raňajok až do polnoci, bar, reštaurácia, bezén alebo pláže, 24-hodinová recepcia, práčovňa, chemické čistenie a normálne čitenie, salónik, obchody, zahrňujúc kaderníka.

***hviezdičkový hotel: dobré ubytovanie, všetky izby so súkromnou kúpeľňou alebo sprchou a vonkajší alebo vnútroný telefón, bar a reštauračné služby, salónik, 24-hodinová recepcia, práčovňa, čistenie chemické a normálne.

**hviezdičkový hotel: skromné ubytovanie, v najmenej 20% z izieb vlastná kúpeľňa alebo sprcha, všetky miestnosti s umývadlom a zrkadlom, ponúkané sú prinajmenšom služby raňajok, telefón alebo zvonček vo všetkých miestnostiach, hlavné služby kancelárie počas dňa, počas noci malý servis.

Mládežnícke ubytovne
Nachádza sa tu päť mládežníckych ubytovní, štyri sú umiestnené na Malte a jeden je na Gozo /s minimom dvoch objektov otvorených v nejakom čase roka/. Ďalšie informácie získate z NSTS.

Hotely

Kde
Príchod
Odchod