Maďarsko - Recept

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut
Polievky a predjedlá. Varené vajcia na maďarský spôsob; Maďarská praženica; Hrachová polievka na maďarský spôsob; Slepačia polievka Ujházy; Maďarská gulášová polievka; Maďarská zemiaková polievka. Recepty zo stránky DCT.sk/Recepty
Téma: Recept
Východiská:
Maďarský kotlíkový guláš; Maďarský guláš; Budapeštianske prírodné rezne; Debrecínska roštenka; Sviečkovica na debrecínsky spôsob. Recepty zo stránky DCT.sk/Recepty
Téma: Recept
Východiská:
Maďarský štipľavý zeleninový šalát so salámou, Budapeštiansky zeleninový šalát, Slaný dezert. Recepty zo stránky Receptár.Sk.
Téma: Recept
Východiská:
Jedlá z hydiny Husacie stehná na maďarský spôsob, Jarabica na maďarský spôsob, Kurací tokáň na maďarský spôsob, Kurča pečené na maďarský spôsob, Bažant na spôsob maďarskej pusty, Morčacie stehno na maďarský spôsob, Sliepka na maďarský spôsob. Recepty zo stránky Receptár.Sk.
Téma: Recept
Východiská:
Filé zo zubáča na maďarský spôsob, Makrela na maďarský spôsob, Ostriež morský na maďarský spôsob, Originál Halászlé. Recepty zo stránky Receptár.Sk.
Téma: Recept
Východiská:
Baraní perkelt na maďarský spôsob, Perkelt na spôsob Csárda, Perkelt z kapra na maďarský spôsob, Pilav na maďarský spôsob, Srnčí perkelt na maďarský spôsob, Teľacie medailóniky . Recepty zo stránky Receptár.Sk.
Téma: Recept
Východiská: