• Letenky
 • Hotely
  Kde
  Príchod
  Odchod
 • Zájazdy
 • Knihy
 • Prenájom áut

Konto - Otázky a odpovede

Prečo by som sa mal registrovať?

Vytvorením osobného konta v portále www.skrz.sk získate neobmedzený a bezplatný prístup k všetkým našim službám, z ktorých sú azda najzaujímavešie:
 • možnosť výberu zasielanie nášho spravodaja o novinkách so sveta cestovania na svoj e-mail
 • možnosť publikovania svojich textov na našich stránkach a automatické vytvorenie vlastného archívu cestovateľských článkov
 • možnosť zobrazenia a roztriedenie svojich fotografií a jednoduchého vytvorenia FotoAlbumov
 • vytvorenie užívateľského profilu a získanie personalizovaných informácí o vybranej cestovateľskej téme na svoj e-mail
 • účasť v súťažiach o vecné ceny
 • možnosť podávania riadkovej inzercie...

Ako je chránené súkromie užívateľov?

Súkromie každého registrovaného aj neregistrovaného užívateľa portálu považujeme za veľmi dôležité. Meno a e-mail, ktoré zadáte pri registrácií sú určené výhradne pre potreby komunikácie s našim portálom a v žiadnom prípade nie sú poskytované tretím stranám. Doplnkové údaje, ktoré zadávate vo svojom profile alebo dotazníkoch, (pôsobisko, oblasť záujmu atď...) slúžia výhradne pre potreby skvalitnenia zberu a distribúcií informácií prostredníctvom portálu. Našim partnerom poskytujeme iba agregované štatistické údaje, ktoré sa nevzťahujú ku konkrétnym užívateľom.

Načo potrebujete môj e-mail?

Náš systém využíva e-mail ako prihlasovacie meno, ktoré užívateľa jednoznačne identifikuje a zamedzuje možnosti zámeny užívateľov.

Budem ako registrovaný užívateľ dostávať nejaké e-maily?

Zasielanie nášho spravodaja a notifikačných e-mailov určujete vo svojom užívateľskom profile, v ktorom volíte periodicitu a charakteristiku obsahu zasielaných e-mailových avíz. V profile môžete zasielacie funkcie úplne zrušiť.

Prečo mám v registračných údajoch vložiť svoju fotku a charakteristiku?

Členstvo vám dáva možnosť vytvoriť si archív vašich cestovateľských textov (články) a fotografií (fotoalbumy). Zoznam týchto materiálov je zhromaždený vo vašom osobnom archíve (pozri príklad), kde sa spolu so zoznamom materiálov zobrazí aj fotografia vašej osoby a text, ktorým sa chcete predstaviť ďalším členom našej komunity.

Chcem si zmeniť e-mailovú adresu a heslo, ako to spraviť?

Zmenu údajov, ktoré ste uviedli v registračnom formulári (meno, e-mail, heslo, adresa osobnej www stránky, pôsobisko etc...) môžete uskutočniť prostredníctvom služby Zmeň registračné údaje

Moja prihlasovacia e-mailová adresa bola zrušená, ako postupovať?

Ak si pamätáte svoje prihlasovacie heslo, môžete prostredníctvom služby Zmeň registračné údaje zmeniť vo vašom konte starú adresu na novú. V prípade, že ste heslo zabudli, a nemôžete sa k svojim údajom dostať, zaregistrujte sa pod novou adresou a vytvorte si užívateľský profil.

Zasielate registrovaným členom aj reklamné informácie?

Zasielanie správ podlieha vašim preferenciám, ktoré ste uviedli vo svojom profile, takže e-mail sa zasiela vždy na základe vyžiadaných informácií. V niektorých prípadoch do týchto správ zaraďujeme aj informácie o svojich aktivitách, ktoré by mohli byť pre adresáta zaujímavé, ako aj prípadné reklamné informácie o našich partneroch. V tomto prípade sú reklamné informácie riadne označené a odlíšené od vyžiadaných informácií.

Ako môžem svoje konto zrušiť?

V prípade, že nemáte záujem o členské výhody a účasť v našej internetovej cestovateľskej komunite, svoje konto môžete zrušiť prostredníctvom e-mailovej žiadosti.