Holandsko - Ubytovanie

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut

Hotely

Ponuka ubytovania v Holandsku je pestrá, od luxusných hotelov vo veľkomestách až po mládežnícke ubytovne a moderné motely nachádzajúce sa na diaľnicach. Holandská Centrála pre Rezerváciu ubytovania (NRC) vám môže rezervovať ubytovanie vo všetkých častiach krajiny. Adresa: Postbus 404, NL-2260 AK Leidschendam.

Rozdelenie kvality ubytovania
5 hviezdičiek (H5): Luxusný hotel. Najvyšší komfort, vynikajúce zariadenie, 24-hodinový izbový servis, rezervácia vstupeniek na rôzne podujatia a iné služby.
4 hviezdičky (H4): 80% izieb má vlastnú kúpeľňu, nočný strážnik a časovo obmedzený servis, všetky izby sú vybavené telefónom.
3 hviezdičky (H3): 50% izieb je vybavených vlastnou kúpeľňou, recepcia je cez deň otvorená, spoločenská miestnosť, výťahové zariadenie pri viac ako dvoch poschodiach.
2 hviezdičky (H2): stredná trieda. 25% izieb s kúpeľňou a WC.
1 hviezdička (H1): Jednoduchý štandard. Všetky majú tečúcu studenú i teplú vodu. V ponuke sú väčšinou raňajky.
Kategória H: Minimálny štandard. Minimálne 1 kúpeľňa pre 10 izieb.

Penzióny

majú rozdielne ceny a ubytovanie v nich si môžete rezervovať v miestnych kanceláriách cestovného ruchu.

Dovolenkové domy

Hosťovské domy pre skupiny alebo bungalovy a prázdninové vilky, ktoré sa väčšinou nachádzajú v turisticky menej vyťažených regiónoch Zeelandu. Ceny sú závislé od lokality, vybavenia a sezóny.

Bed&Brekfast

Možnosť rezervácie ubytovania s raňajkami prostredníctvom Bed and Breakfast Holland. Adresa: T. de Bockstraat 3, NL-1058 TV Amsterdam.

Mládežnícka ubytovňa

V celom Holandsku je 50 mládežníckych ubytovní (bez vekového obmedzenia). Informácie: Zväz mládežníckych ubytovní. Adresa: Stiching Nederlandse Jeugdherberg Centrale (NJHC), Professor Tulpstraat 2, NL-1018 HA Amsterdam.

Kemping

V Holandsku je 2500 registrovaných miest na stanovanie a kempingov. Rezervácia vopred je možná v zhruba 500 z nich. Mimo na to určených miest je kempovanie a stanovanie zakázané (to platí aj pre obytné prívesy). Miesta v kempingoch sú drahé, no po prvej noci zaplatíte menej. Zoznam kempingov dostanete v informačných a cestovných kanceláriách. Na niektorých miestach je možné prenocovať v turistických chatách.

Hotely

Kde
Príchod
Odchod