Dillí - Ubytovanie/Hotely

  • Letenky
  • Hotely
    Kde
    Príchod
    Odchod
  • Knihy
  • Prenájom áut

Dillí má skutočne fascinujúcu históriu, i keď jeho lákadlá sú na prvý pohľad ťažko rozoznateľné v špinavých uliciach, kde na ploche 1500 km2 žije približne 15 miliónov ľudí. Metropola sa stala metaforou modernej Indie a populárnym štartovacím bodom pre objavovanie severnej polovice tejto exotickej krajiny. Tu sa stretávajú staré náboženské tradície so západným vplyvom a dohromady vytvárajú vibrujúcu atmosféru svetového veľkomesta.

Mnohé hotelov v Dillí sa stali súčasťou medzinárodných hotelových sietí (Sheraton, Hyatt, Hilton...) ako i indických hotelových spoločností (Taj a Oberoi), ktoré kvalitou svojich služieb nijak nezaostávajú za svetovým štandardom. K hlavným turisticky atraktívnym štvrtiam s dobrým výberom ubytovania sa radia Connaught Place (nákupný raj), Paharganj (rušné ulice – vhodné pre turistov hľadajúcich dobrodružstvo, nie luxus), Južné (trendová oblasť s najlepšími klubmi, obchodmi a hotelmi) a Severné Dillí (pokojnejšia oblasť, ďalej od hlučného centra).

Mnohé hotely v Dillí bývajú celoročne plne obsadené. Ak si vaše ubytovanie rezervujete v dostatočnom predstihu, predídete tak prípadným ťažkostiam s hľadaním vhodného hotela počas vašej návštevy a môžete získať zaujímavé zľavy.

Ceny ubytovania v Dillí sa u trojhviezdičkových hotelov pohybujú od 35 do 75 euro za noc.

Hotely

Kde
Príchod
Odchod