• Letenky
 • Hotely
  Kde
  Príchod
  Odchod
 • Zájazdy
 • Knihy
  10.41 € (313.61 Sk)
 • Prenájom áut

Letenky - Úvod


Služba Letenky je pripravovaná v spolupráci s renomovanými a spoľahlivými predajcami leteniek, ktorí s úspechom pôsobia na slovenskom trhu už niekoľko rokov. Skúsenosti našich partnerov sú zárukou, že Vám môžeme popri výhode pohodlného nákupu letenky od Vášho počítača ponúknuť aj vynikajúce ceny a nadštandartný servis.

Vyplnením a odoslaním nášho formulára Žiadosť o kalkuláciu ceny a rezerváciu produktu dávate požiadavku na vypracovanie predbežnej ponuky, ktorá vás nezaväzuje ku kúpe ani zaplateniu žiadnych poplatkov.

Pri spracovaní požiadavky pre vás navrhneme, podľa vami zadaných kritérií, optimálneho prepravcu a trasu, vyhotovíme kalkulácie ceny a uskutočníme nezáväznú rezerváciu. Obratom vás budeme kontaktovať a podrobne vás zoznámime s detailmi vypracovanej ponuky ako aj platobnými podmienkami.

V prípade, že sa k ponuke do stanoveného termínu nevyjadríte, respektíve ju odmietnete, rezervácia bude zrušená bez toho, aby vám boli účtované nejaké poplatky.

Rezervácia sa stáva záväznou až po akceptovaní obdržanej ponuky a dodržania uvádzaných platobných podmienok (zaplatením dohovorenej sumy v stanovenom termíne).