Pavol

Fotoportrét autora a predstavenie svojej osoby môžete pridať prostredníctvom služby zmeň registračné údaje

Autori - Pavol

Zoznam článkov

Kúpele Brusno sa rozprestierajú v malebnom, postrannom údolí, na úpätí vrchov Slovenského Rudohoria. Kúpeľných hostí lieči okrem klímy a čistého vzduchu aj minerálna voda. Rozhodujúcim činiteľom úspešnej kúpeľnej liečby v kúpeľoch Brusno sú prírodné liečebné prostriedky, predovšetkým liečivá minerálna voda.
Kúpele Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Dobšiná, Donovaly, Hnúšťa, Kremnica, Kremnické Vrchy (horstvo), Krupina, Muránska Planina (horstvo), Sliač, Štiavnické Vrchy (horstvo), Tisovec, Veľká Fatra (horstvo), Veporské Vrchy (horstvo), Zvolen, Žiar Nad Hronom
Kúpeľné mesto Eger sa nachádza na severe Maďarska, ktorému dominuje stredoveký hrad, barokové centrum, termálne kúpaliská, Turecký bazén.
Zdravie Maďarsko
Vyviera tu zhruba 20 minerálnych liečivých prameňov, okrem divadla bolo nedávno v meste otvorené aj Aquaforum – aquapark, kúpele sa odporúčajú hlavne všetkým, ktorí trpia onkologickými ochoreniami.
Zdravie Česko
Hajdúszoboszló sa považuje za „Mekku reumatikov“. Liečivá voda sa dokonca plní do fliaš, pre pitnú kúru.
Zdravie Maďarsko
Nachádzajú sa neďaleko jazera Balaton, základom liečby v Hévíze je predovšetkým termálna liečivá voda.
Zdravie Maďarsko
Prvé rádioaktívne kúpele na svete, historické jadro Jáchymova chránené ako mestská pamiatková zóna, unikátna Jáchymovská voda pomáha na veľké množstvo ochorení.
Zdravie Česko
Janské Lázně sú vyhľadávaným zimným strediskom, ako prírodný liečebný zdroj možno radiť aj miestnu minerálnu vodu, minerálna voda má priaznivé účinky pri srdcových, nervových, krvných a obehových ochoreniach.
Zdravie Česko
Miestna mikroklíma má v liečebnom efekte tretie miesto na svete, práve tu vznikla vodoliečba, ovzdušie má nižšiu hladinu alergénov, liečebné komplexy ponúkajú rôzne druhy kúpeľov– bylinkové, perličkové, vírivé...
Zdravie Česko
Karlovy Vary sú najväčšie, najstaršie a zároveň aj najnavštevovanejšie kúpele v krajine. Karlovy Vary však nie sú len významnými kúpeľmi, ale ide aj o metropolu celých západných Čiech.
Zdravie Česko
Teplice si vďaka svojmu vzhľadu vyslúžili prezývku „malý Paríž“. Kúpele Teplice sa špecializujú predovšetkým na liečbu pohybového ústrojenstva. Súčasťou kúpeľov Teplice je aj klinika CLT – Cisařské lázně Teplice.
Zdravie Česko

Moje fotogalérie

všetky fotografie (0)

Podľa miesta