monitor
marek(@)polo(.)as

Fotoportrét autora a predstavenie svojej osoby môžete pridať prostredníctvom služby zmeň registračné údaje

Autori - monitor

Zoznam článkov

Z autobusovej zastávky Domica je to k hraničnému priechodu Domica - Aggtelek necelých dvadsať minút pešej chôdze. O ďalších dvadsať minút dôjdeme asfaltkou k vstupnému areálu jaskyne Aggtelek.
Turistické zaujímavosti/info Maďarsko
Dámy a pánové, během třiceti minut přistaneme v Anchorage, počasí je ideální - teplota 62 stupňů Fahrenheita, zataženo. Přeji vám příjemný pobyt na Aljašce!
Turistické zaujímavosti/info USA
Keď sme pred tromi rokmi úspešne absolvovali najvyšší vrchol Álp Mont Blanc (4808 m), viacerí turisti ľutovali, že sa tohoto podujatia nezúčastnili.
Turistické zaujímavosti/info Taliansko
Uslyšíteli někdy slovo bombastický, pak si můžete představit národní park Arches. Skutečně si toto označení plně zaslouží. A také fantastický. A určitě i unikátní.
Turistické zaujímavosti/info USA
Pravda o Tibete je vzdialená od romantickej predstavy o stredovekej krajine na streche sveta. Pri pohľade z dalajlámovho zimného paláca sa dnes pozeráte na Čínu
Cestopisy & Reportáže Čína, Tibet
Nejvyšší íránská hora Dámávand vysoká 5671 metrů nad mořem je symbolem této islámské země, ale při tom není svázána s náboženskými tradicemi.
Turistické zaujímavosti/info Irán
V kraji děsivých dálek a komunistického gulagu ještě dnes žijí v těsném sepětí s přírodou národy, jejichž nejstarší "dějiny " se uchovaly jen díky vyprávění.
Kultúra & Spoločnosť Rusko
Francúzske Alpy sú najväčšou lyžiarskou oblasťou na svete. Nekonečné zasnežené pláne, pokryté pavučinou tisícok kilometrov zjazdoviek sem vábia milovníkov bieleho športu z celej Európy.
Praktické informácie Francúzsko
Samozrejme, že sa vždy znovu teším na návštevu Helsínk - zvláštnej severskej metropoly. Zároveň však musím dodať, že Helsinki (a špeciálne Fínsko) nemusím mať každý deň.
Turistické zaujímavosti/info Fínsko

Moje fotogalérie

všetky fotografie (0)

Podľa miesta