Madrid - Ubytovanie/Hotely

 • Letenky
 • Hotely
  Kde
  Príchod
  Odchod
 • Zájazdy
 • Knihy
 • Prenájom áut

Ubytovanie v Madride zahŕňa hotely s európskym štandardným označením od jednej až po päť hviezdičiek. Ak si chcete dopriať luxus, vyberte si hotel s vyšším ratingom.

Samozrejme, Madrid disponuje aj cenovo dostupnejšími - ubytovacími zariadeniami pre mladých (hostely) či rodinnými penziónmi, ale ubytovanie v hoteli má svoje výhody – izbová služba, hotelové vybavenie (fitnes, bazén...) či raňajky v cene.

Je dobré uvedomiť si, aký účel má vaša cesta. Ak sa do Madridu vydávate za biznisom je rozumné zvoliť niektorí z hotelov v blízkosti letiska (Barajas), mnohé z nich sú prispôsobené potrebám obchodných stretnutí (konferenčné miestnosti, prístup na internet).

Ak vás lákajú historické pamiatky či nočný život metropoly, rozhodne, zvoľte hotel priamo v meste. K turisticky najpraktickejším sa radia madridské hotely v oblastiach Gran Via, Paseo del Prado a Las Huertas, odkiaľ je to vždy len kúsok do opery, divadla, k rôznym historickým pamiatkam a k vychyteným madridským reštauráciám, barom či nočným klubom.

Cena ubytovania v Madride sa u trojhviezdičkových hotelov pohybuje v priemere okolo 70 euro.

Hotely

Kde
Príchod
Odchod