Havana - Doprava z/na letisko

 • Letenky
 • Hotely
  Kde
  Príchod
  Odchod
 • Zájazdy
 • Knihy
 • Prenájom áut

Medzinárodné letisko José Martí, Avenida Van Troy y final, Rancho Boyeros, Havana City, Kuba.

Kód letiska: HAV

Počet terminálov: 3 plus extra terminál obsluhujúci iba Karibskú oblasť. Medzi terminálmi zabezpečujú prepravu autobusy.

Letisko je situované vo vzdialenosti 15km juhozápadne od Havany.

Z Havany sa najrýchlejšie dopravíte k letisku po ulici Avenida Rancho Boyeros.

Prenájom automobilov
Nasledujúce spoločnosti majú zastúpenie na letisku: Cubanacar, Fenix, Rent a Car,Rex (limuzíny a luxusné vozidlá), Transtour a Via Rent a Car. Všetky firmy prenajímajúce vozidlá sú lokalizované v príjazdovej hale.

Taxík
Jazda taxíkom do centra mesta trvá približne 20 – 30 minút. Na letisku majú zastúpenie nasledovné spoločnosti: Taxi Ok (tel: 877 6666) a Panataxi (tel: 55 5555) so stanovišťami pri východe z terminálu 3. Pasažiera prepravia na želané miesto na ostrove. Niektoré spoločnosti zabezpečujú odvoz z Havany denne 24 hodín.

Parkovanie
Letisko je vybavené len parkoviskami určenými pre krátkodobé parkovanie. Terminal 3 disponuje 750 parkovacími miestami, Terminal 2 ich má 500. Obe parkovacie miesta sa nachádzajú vo vzdialenosti menej ako 150 metrov od terminálov.

Informačná tabuľa je umiestnená v príletovej a odletovej hale Terminálov 2 a 3. V meste je taktiež niekoľko turistických informačných kancelárií.